Akcja #jestemnaPW doceniona

Akcja #jestemnaPW

Zdjęcie z akcji #jestemnaPW, fot. Klub Focus

Kampania #jestemnaPW zrealizowana podczas wydarzenia "Dziewczyny na Politechniki" 2015 została wyróżniona przez Genius Universitatis 2016. Znaleźliśmy się w finałowej trójce laureatów w kategorii fanpage uczelni.

Przedsięwzięcie #jestemnaPW było realizowane podczas Dnia Otwartego w ramach akcji "Dziewczyny na Politechniki". Uczestniczki imprezy, by wziąć udział w akcji musiały zapozować do zdjęcia (profesjonalna sesja zdjęciowa realizowana przez Klubu Filmowo-Fotograficzny Focus) i znaleźć siebie do godz. 20:00 na fanpage'u Politechniki Warszawskiej lub pod hashtagiem #jestemnaPW. W celu zdobycia atrakcyjnych nagród uczestniczki musiały udostępnić zdjęcie na swoim profilu i w ten sposób pochwalić się swoim znajomym, że brały udział w wydarzeniu.

Akcja odbiła się na naszym fanpage'u szerokim echem. Posty i zdjęcia w ramach akcji #jestemnaPW zyskały blisko 1,5 tysiąca like'ów, dotarły do blisko 54 tys. użytkowników Facebooka, a kliknęło je prawie 35 tys. osób!

W poprzedniej edycji konkursu również zostaliśmy docenieni i zdobyliśmy pierwsze miejsce w kategorii fanpage uczelni. Wręczenie tegorocznych nagród odbędzie się podczas XXV Międzynarodowego Salonu Edukacyjnego. Uroczysta gala będzie miała miejsce 26 lutego 2016 roku w Pałacu Kultury i Nauki w Warszawie w sali Mickiewicza o godzinie 13.30.