Dziękujemy za udział w Kiermaszu Świątecznym PW

Zespół BPI

W organizację i przeprowadzenie kiermaszu zaangażowane było całe nasze biuro

To były trzy dni pełne rozmów, spotkań i uśmiechów, a przede wszystkim życzliwości i hojności. Dzięki wielkim sercom wszystkich, którzy od 1 do 3 grudnia 2016 roku odwiedzili namiot Politechniki Warszawskiej i wzięli udział w naszej zbiórce, zebraliśmy 26 442,85 zł na stypendia dla studentów naszej Uczelni. Stypendystów wybierze Prorektor ds. Studenckich, dr hab. inż. Janusz Walo, prof. PW.

Wydarzenie oficjalnie otworzył Prorektor ds. Rozwoju, prof. dr hab. inż. Stanisław Wincenciak. – Życzę, żeby Państwu sprzyjało szczęście, a przez te trzy dni Kiermaszu były tu tłumy ludzi – mówił. – Wszystkiego dobrego na święta!

Prorektor Wincenciak powiesił specjalną bombkę na choince stojącej na Placu Politechniki.

A potem świąteczna atmosfera na dobre opanowała teren przed Gmachem Głównym. W namiocie Politechniki Warszawskiej - za dowolny datek - można było otrzymać różne gadżety: notesy, kubki, misie, długopisy, a nawet ręcznie robioną biżuterię. Prawdziwym hitem okazały się jednak politechniczne skarpetki, zaprojektowane przed studio graficzne Podpunkt, które opracowało system identyfikacji wizualnej naszej Uczelni.

Na placu przed Gmachem Głównym stanęło także 10 domków wystawienniczych z bożonarodzeniowym asortymentem, m.in. serami, wędlinami, chlebem, miodami, ręcznie szytymi zabawkami i świątecznymi dekoracjami. Nie lada gratką było też Ciastko Politechniki Warszawskiej – Inżynierka.

W świąteczną atmosferę przez cały czas trwania Kiermaszu wprawiały dźwięki kolęd i bożonarodzeniowych piosenek.

Galeria zdjęć z wydarzenia>>>