Genius Universitatis 2015 dla Biura Promocji

Biuro Promocji zostało nagrodzone w konkursie Genius Universitatis 2015 na najlepsze kreatywne kampanie rekrutacyjne szkół wyższych w Polsce. Otrzymaliśmy laur w kategorii „Fanpage uczelni”.

Konkurs organizowany przez wydawnictwo Perspektywy we współpracy z portalem Marketing przy Kawie ma na celu promocję dobrych praktyk marketingowych uczelni. Politechnika Warszawska została doceniona przez jury za akcję „#gdzieijak” przeprowadzoną na oficjalnym fanpage`u w serwisie Facebook. Jej celem było zaangażowanie obecnych studentów Politechniki Warszawskiej w pomoc kandydatom na studia. Liczba użytkowników aktywnie korzystających z wpisów ramach akcji „#gdzieijak” wyniosła ponad 38 tys.!

- Bardzo się cieszymy, że nasza akcja została tak dobrze przyjęta zarówno przez użytkowników na Facebooku, jak i branżowych ekspertów. Odzew na akcję „#gdzieijak” przerósł nasze najśmielsze oczekiwania. Bardzo dziękujemy fanom naszego fanpage`a za zaangażowanie, bo bez nich nie byłoby tego sukcesu - mówi Paweł Gregorczyk z Biura ds. Promocji i Informacji PW, pomysłodawca akcji.

Kapituła konkursu oceniając zgłoszone prace brała pod uwagę cztery kryteria: nowatorstwo pomysłu, spójność stosowanego narzędzia marketingowego z deklarowanym hasłem i wartościami uczelni, czytelność i przyjazny charakter narzędzia przekazu informacji rekrutacyjnej, estetyka i wartość artystyczna wykonania.

- Świetna i angażująca kampania rekrutacyjna. Pomocna przyszłym studentom i oswajająca z otoczeniem uczelni - powiedział o akcji #gdzieijak Jacek Szlak, członek konkursowego jury, redaktor naczelny portalu Marketing przy Kawie.

W tegorocznej edycji Genius Universitatis 42 uczelnie nadesłały 119 prac konkursowych. Politechnika Warszawska zwyciężyła w najliczniej reprezentowanej kategorii - o tytuł najlepszego fanpage`a na Facebooku walczyły 32 szkoły wyższe.

Szczegółowe informacje o konkursie na stronie: www.perspektywy.pl/genius

Genius Universitatis 2015 dla Biura Promocji
  • Currently 0 out of 5 Stars.
Rating: 0/5 (0 votes cast) disabled.

Thank you for rating!

You have already rated this page, you can only rate it once!

Your rating has been changed, thanks for rating!

Log in or create a user account to rate this page.