Konkurs na Ciastko Politechniki Warszawskiej

Intelektualny wysiłek inżynierów z PW wymaga odpowiedniego zastrzyku energii, dlatego organizujemy konkurs na Ciastko Politechniki Warszawskiej. Do wzięcia w nim udziału zapraszamy wszystkie warszawskie cukiernie.

Zgłoszone do konkursu ciastko musi być wykonane według autorskiego przepisu i przygotowane z najwyższą starannością. Ciastko Politechniki Warszawskiej powinno odzwierciedlać bogatą tradycję naszej Uczelni, a przy tym nawiązywać do nowoczesnych form cukierniczych, zachwycać smakiem i wyglądem.

Zwycięzca konkursu będzie miał możliwość sprzedaży ciastka podczas oficjalnych wydarzeń promocyjnych koordynowanych przez Biuro ds. Promocji i Informacji PW, takich jak: Piknik Edukacyjny, Kiermasz Świąteczny czy ogólnopolska akcja promocyjna Dziewczyny na Politechniki. Ponadto cukiernia będzie mogła wprowadzić ciastko PW do swojej oferty. Wygrana gwarantuje też bezpłatną promocję ciastka, a tym samym cukierni.

Zgłoszone ciastka będą oceniać, m.in.: Prorektor ds. Studenckich dr hab. inż. Janusz Walo prof. PW – przewodniczący Komisji, Kanclerz Politechniki Warszawskiej dr inż. Krzysztof Dziedzic oraz Kierownik Biura ds. Promocji i Informacji Urszula Okulska – Deblessem.

Dokładny opis ciastka (wraz ze zdjęciem i danymi dotyczącymi cukierni) należy przesyłać na adres mailowy: imprezy@pw.edu.pl. Na zgłoszenia czekamy do 19 października 2016.

W mediach społecznościowych Politechniki Warszawskiej zostanie ogłoszony osobny konkurs na nazwę ciastka.

Organizatorem konkursu jest Biuro ds. Promocji i Informacji Politechniki Warszawskiej.