Sesja zdjęciowa władz Politechniki Warszawskiej na kadencję 2016-2020

Prof. Janusz Walo - nowy Prorektor ds. Studenckich w czasie sesji

Prof. Janusz Walo - nowy Prorektor ds. Studenckich w czasie sesji, fot. BPI

Prowadzenie wykładów, wystąpienia na konferencjach, poważne rozmowy – to naturalne środowisko Rektorów i Dziekanów Politechniki Warszawskiej. Zdarzają się jednak i takie dni, gdy przedstawiciele naszych władz muszą stanąć przed obiektywem aparatu. Tak stało się 21 września 2016 roku – w dniu oficjalnej sesji zdjęciowej, którą zorganizowało i koordynowało Biuro ds. Promocji i Informacji PW.

Jedna z sal w Bibliotece Głównej zamieniła się w studio fotograficzne, a Rektorzy i Dziekani – w modeli.

Żeby ułatwić i usprawnić robienie zdjęć, wszyscy zapisywali się wcześniej na konkretną godzinę. Przed wykonaniem fotografii byli przygotowywani przez profesjonalną makijażystkę – Luizę Arcab, a potem stawali przed obiektywem Pawła Tymińskiego – studenta Politechniki Warszawskiej i jednego z fotografów TVPW – telewizji, która działa przy naszej Uczelni i przygotowuje do pracy w mediach – zarówno przed, jak i za kamerą.

Każdy z uczestników sesji pozował do zdjęcia oficjalnego i biznesowego.

Efekty wkrótce będzie można oglądać na stronie głównej Politechniki Warszawskiej i na planszach w Gmachu Głównym – tam pojawią się fotografie Rektora i Prorektorów.

Dziekani będą mogli pochwalić się swoimi nowymi zdjęciami na stronach wydziałowych.

Ekipa odpowiedzialna za zorganizowanie i wykonanie sesji zdjęciowej

Ekipa odpowiedzialna za zorganizowanie i wykonanie sesji zdjęciowej dla nowych władz, fot. BPI