Warszawski Salon Maturzystów za nami

Warszawski Salon Maturzystów 2017, fot. BPI

Tysiące kandydatów na studia odwiedziły Politechnikę Warszawską podczas tegorocznego Salonu Maturzystów. W Dużej Auli swoją ofertę zaprezentowało blisko 70 uczelni z kraju i zagranicy. Organizatorem Salonu Maturzystów jest Fundacja Edukacyjna Perspektywy.

Warszawski Salon Maturzystów rozpoczął cykl spotkań z kandydatami na studia w całym kraju. Odwiedzający nas maturzyści mieli okazję nie tylko odwiedzić stoiska uczelni, ale i wziąć udział w konsultacjach z doradcami zawodowymi, wysłuchać prezentacji o uczelniach czy dowiedzieć się więcej na temat matur z poszczególnych przedmiotów.

Konsultacji na stoisku Politechniki Warszawskiej udzielali swoim młodszym koleżankom i kolegom studenci ze Stowarzyszenia Studentów GiK PW „GEOIDA” oraz kół naukowych: Druku 3D, MELprop, oraz Koła Naukowego Awioniki Melavio. Kandydatom doradzał także Prorektor ds. Studenckich prof. Janusz Walo. Nadzór merytoryczny w temacie rekrutacji prowadzi Biuro ds. Przyjęć na Studia.

Zobacz galerię zdjęć z wydarzenia>>>

Pracownicy naszego Biura będą promować studia na Politechnice podczas targów wyjazdowych: w Kielcach (12 września), Białymstoku (14 września), Lublinie (18-19 września), Rzeszowie (20-21 września) i Łodzi (25-26 września).

Wszystkie informacje dla kandydatów znajdują się na naszej stronie internetowej oraz na Portalu Kandydata.