Drzwi Otwarte 2019

Podczas Drzwi Otwartych poznasz projekty realizowane przez politechniczne koła naukowe.

Zapraszamy 6 i 7 kwietnia na Politechnikę Warszawską. Porozmawiaj ze studentami, poznaj projekty realizowane przez politechniczne koła naukowe, dowiedz się jak wygląda rekrutacja na studia.

Wszystkich zainteresowanych studiowaniem na PW zapraszamy w pierwszy weekend kwietnia do Gmachu Głównego Politechniki Warszawskiej w godz. od 9.00 do 14.00. Będziecie mieli okazję zapoznać się z ofertą dydaktyczną naszej Uczelni oraz zasadami przyjęć na studia. Drzwi Otwarte to świetna okazja, żeby poznać Politechnikę, odwiedzić poszczególne wydziały, zobaczyć, jak wygląda Kampus PW.

W programie Drzwi Otwartych przygotowaliśmy dla Was m.in.:

• spotkanie informacyjne - Mała Aula, o godz. 10.00,
  • prezentację oferty dydaktycznej na stoiskach poszczególnych wydziałów w Dużej Auli,
  • rozmowy i dyskusje z już studiującymi starszymi kolegami oraz nauczycielami akademickimi,
  • zwiedzanie laboratoriów naukowych i dydaktycznych poszczególnych Wydziałów,
  • oraz grę terenową.

Spotkania na wydziałach rozpoczynają się o 12.30 (na niektórych wydziałach spotkanie odbędzie się tylko w sobotę). Drzwi Otwarte w Filii w Płocku odbędą się 29 marca. Spotkanie informacyjne w Płocku zaplanowane jest na godz. 11.00.