Drzwi Otwarte online – część druga

Zapraszamy w środę 1 lipca na drugą odsłonę Drzwi Otwartych Politechniki Warszawskiej. Kolejna edycja wydarzenia dla kandydatów odbędzie się w symbolicznym terminie – dniu, w którym ruszają zapisy na studia w PW.

Podczas wirtualnego spotkania skupimy się nie tylko na zagadnieniach rekrutacyjnych. Będziemy tłumaczyć, wyjaśniać i rozwiewać wątpliwości dotyczące zarówno naboru, jak i samych studiów oraz szeroko pojętego życia studenckiego. Dodatkowo wydziały PW zorganizują odrębne prezentacje, dzięki którym kandydaci dowiedzą się, jak wyglądają studia w każdej z tych jednostek.

Po raz kolejny do udziału w Drzwiach Otwartych zaprosiliśmy pracowników i studentów Politechniki Warszawskiej. Tym razem o PW i swojej pracy opowiedzą Biuro Karier, Sekcja ds. Osób Niepełnosprawnych oraz fizyk medyczny i popularyzator nauki - Darek Aksamit. Nie zabraknie także przygotowanego przez nas przewodnika, jak dostać się na Politechnikę oraz moderowanej przez nas sesji Q&A, w której na pytania odpowiadać będą prof. Janusz Walo, Prorektor ds. Studenckich, dr Zdzisław Mączeński i Iza Fijałkowska - nasza studentka, przedstawicielka Samorządu Studentów.

Transmisja z wirtualnego spotkania pojawi się na profilu PW na Facebooku oraz na YouTubie – zachęcamy do dołączenia do wydarzenia i zasubskrybowania politechnicznego kanału.

Szczegóły harmonogram jest dostępny na stronie PW