Podsumowanie akcji Dziewczyny na Politechniki 2021

Grafika informująca o akcji Dziewczyny na Politechniki

Za nami ogólnopolska akcja rekrutacyjna Dziewczyny na Politechniki, organizowana przez Fundację Edukacyjną Perspektywy. Jak co roku zadbaliśmy o udział i prezentację Politechniki Warszawskiej w tym wydarzeniu.

Akcja odbyła się 22 kwietnia 2021 roku, wirtualnie, a jej hasło przewodnie brzmiało Kierunki Przyszłości 2021.

Przygotowaliśmy stoisko PW, materiały tekstowe, graficzne i filmowe o Politechnice, zapewniliśmy udział naszych reprezentantów w panelach tematycznych oraz zajęliśmy się promocją.

Współpracowaliśmy z Biurem ds. Przyjęć na Studia, Samorządem Studentów, Wydziałami, kołami naukowymi i oczywiście organizatorami z Fundacji Perspektywy. Dziękujemy wszystkim za zaangażowanie organizacyjne i promocyjne!

Dziękujemy uczestnikom, którzy odwiedzili nasze stoisko i wzięli udział w przygotowanych przez nas atrakcjach!

Więcej o udziale Politechniki Warszawskiej w akcji na stronie www

Podsumowanie wydarzenia