Dziękujemy za udział w konferencji Perspektywy Women in Tech Summit

Zdjęcie ludzi rozmawiających na stanowisku PW

Na naszym stanowisku można było lepiej poznać Politechnikę

Nasza Uczelnia była jednym z partnerów wydarzenia, które odbyło się 7 i 8 czerwca warszawskiej hali EXPO i online. Zajęliśmy się organizacją udziału PW w tym konferencji.

Do współpracy zaprosiliśmy Wydziały i inne jednostki PW, dzięki czemu zaprezentowaliśmy się jako uczelnia pełna możliwości. Na stanowisku w hali EXPO pracownicy i doktoranci PW opowiadali o studiach, możliwościach rozwoju i powstających na Politechnice rozwiązaniach, a nawet pokazywali swoje projekty. Na odwiedzających wirtualne stoisko czekały z kolei informacje, broszury i materiały wideo o naszej Uczelni.

Wcześniej zajęliśmy się dystrybucją wejściówek - tak, żeby studenci, doktoranci i pracownicy PW mogli wziąć udział w konferencji, wysłuchać wystąpień, nawiązać relacje i zdobyć nowe inspiracje.

Perspektywy Women in Tech Summit to jedna z największych konferencji technologiach w Europie.

Dziękujemy za udział w konferencji Perspektywy Women in Tech Summit
  • Currently 0 out of 5 Stars.
Rating: 0/5 (0 votes cast)

Thank you for rating!

You have already rated this page, you can only rate it once!

Your rating has been changed, thanks for rating!

Log in or create a user account to rate this page.