Dziękujemy za udział w wirtualnym Salonie Edukacyjnym

Wizualizacja stoiska PW na Salon Edukacyjny

Wizualizacja stoiska PW na Salon Edukacyjny, rys. BPI

Dziękujemy wszystkim, którzy 13 marca odwiedzili politechniczne stoisko, skorzystali z dostępnych tam materiałów, zadawali pytania na czacie i wzięli udział w spotkaniach z przedstawicielami PW. 

Byliśmy odpowiedzialni za organizację oraz promocją udziału naszej Uczelni w tym wydarzeniu, organizowanym przez Fundację Edukacyjną Perspektywy. 

Opracowaliśmy koncepcję wizualną stoiska PW, przygotowaliśmy grafiki, teksty promocyjne i hasło kampanii rekrutacyjnej, a także broszury, ulotki, filmy i inne materiały, które udostępniliśmy uczestnikom Salonu.

Zorganizowaliśmy udział pracowników i studentów Politechniki, którzy podczas wydarzenia odpowiadali na czacie na pytania kandydatów oraz wzięli udział w spotkaniach na Scenie STUDIA.

Zadbaliśmy również o promocję. Wykorzystaliśmy w niej stronę internetową PW, media społecznościowe, mailingi do szkół i nauczycieli. W social mediach PW zapowiadaliśmy wydarzenia Salonu i je relacjonowaliśmy. 

W realizacji przedsięwzięcia współpracowaliśmy z Biurem ds. Przyjęć na Studia, Wydziałami i Samorządem Studentów. Wymienialiśmy się informacjami, konsultowaliśmy pomysły i szukaliśmy najlepszych rozwiązań. Byliśmy także w ciągłym kontakcie z organizatorami całego Salonu. 

Co przygotowaliśmy na tegoroczny Międzynarodowy Salon Edukacyjny? Tak zapowiadaliśmy wydarzenie na stronie PW