Międzynarodowy Salon Edukacyjny PERSPEKTYWY 2018

Stoisko PW odwiedził prof. Janusz Walo, Prorektor ds. Studenckich PW, fot. BPI

W ostatni weekend lutego 2018 r. pracownicy Biura ds. Promocji i Informacji wraz ze studentami z Kół Naukowych PW zaprezentowali ofertę edukacyjną Politechniki Warszawskiej podczas Salonu Edukacyjnego PERSPEKTYWY 2018.

Podczas wydarzenia uczestnicy mieli szansę zapoznać się z aktualną ofertą kierunków, proponowanych przez wydziały Politechniki Warszawskiej oraz uzyskać materiały informacyjne o uczelni i jej strukturach. Z kandydatami rozmawiali pracownicy i studenci PW, którzy udzielali informacji na temat rekrutacji oraz funkcjonowania Politechniki.

Podczas wydarzenia odbyły się również prezentacje warszawskich uczelni akademickich, w tym oczywiście Politechniki Warszawskiej. O naszej uczelni opowiedziała Monika Bukowska z Biura ds. Promocji i Informacji PW. Spotkanie zatytułowano „Wyobraźnia jest ważniejsza od wiedzy”.

Podczas Międzynarodowego Salonu Edukacyjnego PERSPEKTYWY tradycyjnie zostały rozdane nagrody Genius Universitatis. W tym roku do konkursu zgłosiło się 46 uczelni (w tym wydział i instytut). We wszystkich kategoriach zakwalifikowało się łącznie 126 prac. Po raz kolejny wygraliśmy w kategorii: kampania w mediach społecznościowych.

Udział Politechniki Warszawskiej w targach edukacyjnych organizujemy wspólnie z Biurem ds. Przyjęć na Studia, które pomaga nam w tym przede wszystkim pod kątem merytorycznym.

Kolejna okazja, żeby spotkać się z nami podczas targów edukacyjnych, już 1-2 marca br. w Łodzi.