PW kobiecymi oczami – akcja Dziewczyny na Politechniki

Zapraszamy na spotkanie "PW kobiecymi oczami".

Dołącz do wydarzenia na Facebooku i bądź na bieżąco!

Tak samo jak w ubiegłym toku, również w tym, Drzwi Otwarte łączymy z akcją Dziewczyny na Politechniki. Z tej okazji Biuro ds. Promocji i Informacji organizuje wyjątkowe spotkanie – „PW kobiecymi oczami”. Zapraszamy na wydarzenie 6 kwietnia 2019 r. o godz. 11.15.

Spotkanie „PW kobiecymi oczami” to okazja do rozmów o studiach i możliwościach rozwoju pasji i umiejętności, jakie oferuje Politechnika Warszawska. To również szansa na spojrzenie na PW oczami naszych studentek i absolwentek, poznanie ich perspektywy na wybrane aspekty studiowania na uczelni technicznej, prześledzenie ich drogi do sukcesu, a także zbudowanie sieci kontaktów ze starszymi koleżankami. Na spotkanie serdecznie zapraszamy również panów. Obowiązują zapisy.

Formularz rejestracji będzie dostępny wkrótce.

Po zakończeniu spotkania, zachęcamy do zapoznania się z ofertą studiów, prezentowaną podczas Drzwi Otwartych w Gmachu Głównym oraz na politechnicznych wydziałach.

Zapraszamy również do wzięcia udziału w grze terenowej „Portal Kandydata – Wejdź do Świata PW”.

Plakat wydarzenia