Piąta edycja Kiermaszu Świątecznego PW

Zapraszamy na Kiermasz Świąteczny już 3 i 4 grudnia!

Kolejny raz na Placu Politechniki przed Gmachem Głównym zapanuje bożonarodzeniowa atmosfera. Już po raz piąty w świątecznym domku Politechniki Warszawskiej na darczyńców będą czekać specjalne gadżety PW. Wszystko po to, aby wesprzeć zdolnych i aktywnych studentów PW. Zapraszamy na Kiermasz Świąteczny już 3 i 4 grudnia!

W zeszłym roku podczas Kiermaszu zebraliśmy rekordową sumę 28 222,50 zł! Dzięki Waszej hojności udało się sfinansować jedenaście stypendiów dla najzdolniejszych studentów PW.

Wszystkich studentów, absolwentów, pracowników i w ogóle warszawiaków zapraszamy do włączenia się do naszej akcji. Podarujmy najzdolniejszym studentom Politechniki Warszawskiej stypendia i tym samym wesprzyjmy ich rozwój.

Szczegóły Kiermaszu znajdują się na wydarzeniu na FB >>>