Podsumowanie wiosennych targów edukacyjnych

Stoisko PW podczas targów

O studiach na PW opowiadali studenci z kół naukowych, fot. BPI

Pięć miast, tysiące kandydatów na studia i niesamowitych rozmów z przyszłymi studentami Politechniki Warszawskiej. Za nami wiosenne targi edukacyjne. Tym razem w roli opowiadających o studiach na PW wystąpili sami studenci.

Jak co roku, Politechnika Warszawska prezentowała swoją ofertę edukacyjną w kilku miastach w Polsce podczas targów edukacyjnych dla uczniów i maturzystów szkół średnich. O tym, jak wyglądają studia na Politechnice, czym charakteryzują się konkretne kierunki i jak podjąć właściwą decyzję swoim młodszym kolegom podpowiadali sami studenci Politechniki Warszawskiej.

Politechnikę Warszawską na targach edukacyjnych reprezentowali studenci z kół naukowych: KN Aparatury Biomedycznej, KN Energetyków, KN Inżynierii Chemicznej i Procesowej, MELprop. Nasze stoisko można było odwiedzić w Warszawie, Łodzi, Toruniu, Lublinie i Kielcach.

Za organizację wyjazdów odpowiadało nasze Biuro.