Pomagaliśmy promocyjnie i organizacyjnie w Przasnyszu

Akt erekcyjny budynku Laboratorium Ośrodka Badań Lotniczych PW, fot. BPI

Biuro ds. Promocji i Informacji wsparło Wydział MEiL w organizacji i promocji ceremonii podpisania i wmurowania aktu erekcyjnego na lotnisku w Sierakowie koło Przasnysza.

Zgodnie ze swoimi kompetencjami Biuro ds. Promocji i Informacji pomogło dotrzeć z informacją o wydarzeniu do jak największej liczby odbiorców, w czasie ceremonii upamiętnialiśmy najważniejsze momenty, publikując na żywo materiały w mediach społecznościowych, a po – przygotowaliśmy relację i opublikowaliśmy ją m.in. na stronie głównej Politechniki Warszawskiej.

Dopilnowaliśmy również aby logo Politechniki Warszawskiej zostało odpowiednio wyeksponowane podczas całej imprezy. Dostarczyliśmy także gadżety.

Podpisaniu i wmurowaniu aktu erekcyjnego towarzyszyły II Zawody na Celność Lądowania o Puchar Dziekana Wydziału Mechanicznego Energetyki i Lotnictwa.

Dla zwycięzców konkursu przygotowaliśmy dyplomy i nagrody.

Więcej o powstaniu nowego laboratorium i wydarzeniach towarzyszących przeczytać można na stronie:  https://pw.edu.pl/Aktualnosci/Na-lotnisku-PW-powstanie-nowe-laboratorium