Ponad 28 tys. – tyle zebraliśmy podczas Kiermaszu Świątecznego PW

Nasze stoisko opanowaly tłumy studentów i pracowników PW, fot. BP

Podczas tegorocznej, już czwartej edycji charytatywnego Kiermaszu Świątecznego Politechniki Warszawskiej zebraliśmy rekordową sumę 28 222,50 zł! Dzięki Waszej hojności uda się sfinansować kilka stypendiów dla najzdolniejszych studentów PW. Serdecznie dziękujemy za udział w naszej kweście.

Już 40 minut przed rozpoczęciem się Kiermaszu do naszego stoiska ustawiła się kolejka pełna studentów i pracowników PW. Największą popularnością cieszyły się kolorowe skarpetki z logo PW oraz kubki ceramiczne i termokubki. Na stoisku można było znaleźć także rękawiczki, magnesy, naklejki, torby czy puzzle i kalendarze adwentowe. Wszystkie gadżety PW były zaprojektowane specjalnie na Kiermasz Świąteczny PW.

Na stoisku PW podczas Kiermaszu kwestował razem z pracownikami Biura ds. Promocji i Informacji również prof. Janusz Walo, Prorektor ds. Studenckich. Prof. Walo m.in. podpisywał specjalne bombki, fot. BPI

Podczas trwania Kiermaszu jego uczestnicy również mogli zarejestrować się jako potencjalni Dawcy Fundacji DKMS oraz zjeść wigilijne potrawy.

Kiermasz Świąteczny PW zorganizowało i koordynowało Biuro ds. Promocji i Informacji Politechniki Warszawskiej. Stypendia pod Choinkę tradycyjnie wręczane są podczas Gali Złotej Kredy.

Przez dwa dni na Placu Politechniki panowała prawdziwa świąteczna atmosfera, fot. BPI