Portal Kandydata PW nominowany do Mobile Trends Awards 2017

Portal Kandydata zawiera wszystkie potrzebne informacje o kierunkach i rekrutacji, ale i zaciekawia formą

Portal Kandydata zrealizowany przez Superskrypt znalazł się wśród nominowanych do nagrody Mobile Trends Awards 2017. Nagrody przyznawane co roku firmom, które z sukcesem posługują się technologiami mobilnymi w swoich projektach. Od siedmiu lat marki oceniane są w 10 kategoriach przez kapitułę konkursową złożoną z ekspertów. Statuetki zostaną przyznane podczas największej w Polsce konferencji Mobile Trends Conference 2017 poświęconej rozwiązaniom mobilnym i nowym technologiom.

Na najlepsze projekty od 24 stycznia do 2 lutego 2018 r. mogą głosować również internauci.

Zachęcamy do głosowania na Portal Kandydata!

W tegorocznej edycji konkursu Portal Kandydata Politechniki Warszawskiej został nominowany do nagrody w kategorii Strona mobilna/RWD. Portal Kandydata został stworzony z zachowaniem wszelkich zasad użyteczności i nowoczesnego designu. Odbiorcy strony – uczniowie szkół średnich, zainteresowani studiami stacjonarnymi pierwszego stopnia, podczas przeglądania informacji o przyszłej uczelni, mają jednocześnie możliwość zapoznania się z nową identyfikacją wizualną uczelni. Każdego odwiedzającego stronę „przywita” interaktywna animacja, która opowiada pewną historię. Jest to alegoria drogi, jaką pokonuje każdy młody człowiek.

Mobile Trends Conference 2017 największa w Polsce konferencja o trendach w marketingu, oprogramowaniu, projektowaniu i zarządzaniu zespołami w branży mobile. Specjaliści spotkają się, by wymienić się doświadczeniami oraz poznać nadchodzące trendy. Wśród prelegentów konferencji znajdują się również Emilka Bojańczyk oraz Piotr Burdyło z Superskryptu, który odpowiada za realizację Portalu Kandydata.