Stypendium pod choinkę 2022 przyznane

Zdjęcie laureatów Stypendium pod choinkę z przedstawicielami Władz PW

Piętnaście osób dołączyło do grona laureatów wyjątkowego wyróżnienia dla zaangażowanych i aktywnych naukowo, artystycznie, sportowo oraz społecznie studentów i doktorantów PW. Nowych stypendystów poznaliśmy pierwszego dnia Kiermaszu Świątecznego PW.

W tym stypendia trafiły do Aleksandry Bandzerewicz, Łukasza Biedrowskiego, Daryny Budiakivskiej, Kingi Hernet, Julii Janiszewskiej, Mateusza Kajkowskiego, Krzysztofa Kolankowskiego, Julii Kosińskiej, Agnieszki Łukasiak, Marii Muszyńskiej, Rafała Nowickiego, Adrianny Piasek, Agaty Popis, Priyanki Roy Chowdhury i Mike'a Ryana.

Więcej o laureatach na stronie www.pw.edu.pl/stypendium2022.

Stypendia wręczyli Rektor PW prof. Krzysztof Zaremba, Prorektor ds. Nauki prof. Mariusz Malinowski, Kanclerz dr Jolanta Ewartowska oraz Przewodnicząca Komisji Socjalnej Samorządu Studentów Ewa Ziętek.

To siódma edycja akcji. Fundusze pochodzą ze środków zebranych podczas ubiegłorocznego Kiermaszu Świątecznego PW.

Laureaci zostali wyłonieni spośród 74 nadesłanych zgłoszeń. Wyboru dokonała kapituła z prof. Robertem Zalewskim, Prorektorem ds. Studenckich na czele. Wśród oceniających byli także przedstawiciele naszego biura.

Odpowiadaliśmy za kwestie organizacyjne i promocyjne dotyczące Stypendium pod choinkę. Dziękujemy za wsparcia wszystkim Wydziałom i innym jednostkom PW oraz organizacjom studenckim i doktoranckim za pomoc w przeprowadzeniu i nagłośnieniu akcji. Do zobaczenia za rok przy kolejnej edycji Stypendium pod choinkę!

Stypendium pod choinkę 2022 przyznane
  • Currently 0 out of 5 Stars.
Rating: 0/5 (0 votes cast)

Thank you for rating!

You have already rated this page, you can only rate it once!

Your rating has been changed, thanks for rating!

Log in or create a user account to rate this page.