Ubrania i gadżety ze sklepu PW na Pikniku SSPW

Dziękujemy za zainteresowanie i wszelkie uwagi dotyczące sklepu, fot. BPI

Już po raz drugi studenci mogli zobaczyć i przymierzyć rzeczy ze sklepu internetowego PW podczas Pikniku Samorządu Studentów Politechniki Warszawskiej.

Galeria z wydarzenia >>>

Razem z Biurem ds. Promocji i Informacji (które prowadzi sklep) stoisko dzieliło Biuro Karier PW, na którym odwiedzający mogli wykonać własnoręcznie antystresowego gniotka, napić się pysznej lemoniady i poznać ofertę biura.

Stoisko Biuro Karier, fot. BPI
Stoisko Biura Karier, fot. BPI

Osoby odwiedzające stoiko sklepu internetowego PW otrzymywały długopis PW i wydrukowany plan zajęć w wersji kolorowej z Albertem Einsteinem oraz kalendarz na cały rok akademicki 2018/2019.

Plan zajęć, fot. BPI

Dziękujemy za zainteresowanie i wszelkie uwagi dotyczące sklepu. Zakup gadżetów PW możliwy jest wyłącznie przez Internet, dlatego zapraszamy na stronę: sklep.pw.edu.pl!