Witamy w nowym biurze!

Zdjęcie drzwi z przywieszoną tabliczką "Zmiana"

Nowe biuro znajduje się przy ulicy Polnej 50, na VI piętrze

Od 1 sierpnia sprawami związanymi z kreowaniem wizerunku Politechniki Warszawskiej i jej marki zajmuje się Biuro Komunikacji i Promocji. To nowa jednostka na naszej Uczelni.

Zmiana oznacza, że istnieć przestały Biuro ds. Promocji i Informacji oraz Sekcja ds. Komunikacji Społecznej i Mediów w Biurze Rektora. Większość zadań tych jednostek przejęło nowe biuro, pozostałe trafiły do innych biur, działów i zespołów na PW. Wszystko po to, by skuteczniej działać w obszarach komunikacji i promocji naszej Uczelni.

Kierownikiem naszego nowego biura i równocześnie nowym rzecznikiem prasowym Politechniki został Krzysztof Szymański. W zespole są osoby zajmujące się grafiką, tworzeniem tekstów, organizacją i obsługą wydarzeń oraz gadżetami.

Po zakres działań i skład BKP zapraszamy do Biuletynu Informacji Publicznej PW

Witamy w nowym biurze!
  • Currently 0 out of 5 Stars.
Rating: 0/5 (0 votes cast)

Thank you for rating!

You have already rated this page, you can only rate it once!

Your rating has been changed, thanks for rating!

Log in or create a user account to rate this page.