Włączamy się do zbiórki komputerów dla warszawskich uczniów

Podpisanie umowy przez wiceprezydent m.st. Warszawy Renatę Kaznowską i prof. Roberta Zalewskiego, Prorektora ds. Studenckich

Podpisanie umowy przez wiceprezydent m.st. Warszawy Renatę Kaznowską i prof. Roberta Zalewskiego, Prorektora ds. Studenckich, fot. UM/R. Motyl

Politechnika Warszawska i Miasto Stołeczne Warszawa podpisały umowę w tej sprawie. Porozumienie jest efektem prowadzonych przez nas od kilku tygodni rozmów z przedstawicielami Urzędu Miasta.

Umowa została podpisana podczas spotkania, które odbyło się 9 lutego 2021 roku. Dokument podpisali Renata Kaznowska, zastępca prezydenta m.st. Warszawy oraz dr hab. inż. Robert Zalewski, prof. uczelni, Prorektor ds. Studenckich PW.

Więcej na ten temat piszemy na stronie PW

Wcześniej przez kilka tygodni rozmawialiśmy z Urzędem Miasta o możliwości współpracy i wsparcia uczniów potrzebujących sprzętu komputerowego. W efekcie ustaliliśmy formy współpracy (w tym warunki przekazania komputerów przez Politechnikę Warszawską i zasady wsparcia promocyjnego akcji poszukiwania wolontariuszy) oraz wypracowaliśmy ostateczny kształt umowy.

Teraz zajmujemy się szczegółami organizacyjnymi związanymi ze zbiórką i przekazaniem sprzętu z różnych jednostek Politechniki Warszawskiej.