Z kim spotkamy się na Warszawskim Salonie Maturzystów?

Grafika przedstawiająca oko

Zapraszamy na Warszawski Salon Maturzystów 2022!

Spotkania na żywo wróciły na dobre, więc wróciła też stacjonarna formuła Salonów Maturzystów. 8 i 9 września (godz. 9.00-15.00) będziemy promować naszą Politechnikę w Warszawie, w Szkole Głównej Handlowej. Tradycyjnie zajęliśmy się wszystkimi kwestiami organizacyjnymi.

Najważniejsi są ludzie, więc przede wszystkim zadbaliśmy o obsługę stoiska. Jak zawsze możemy tu liczyć na naszych studentów i pomoc Rady Kół Naukowych. Do współpracy zaprosiliśmy także Centrum Współpracy Międzynarodowej, które wesprze nas w rozmowach z kandydatami z zagranicy, głównie z Ukrainy.

Dużo uwagi poświęciliśmy wyglądowi stoiska, przygotowaniu materiałów informacyjnych i gadżetów. Po raz pierwszy pokażemy zaprojektowaną przez naszych grafików ściankę PW i nową linię wizualną ulotek.

Stoisko i prowadzone tam rozmowy to serce Salonu Maturzystów, ale weźmiemy też udział w części prezentacyjnej. Podczas spotkania (8 i 9 września, godz. 12.45) wyjaśnimy, dlaczego na PW jesteśmy #zawszeciekawi, opowiemy o Politechnice, studiach, działalności studenckiej i oczywiście o rekrutacji.

O szczegółach wydarzenia piszemy na stronie PW

Z kim spotkamy się na Warszawskim Salonie Maturzystów?
  • Currently 0 out of 5 Stars.
Rating: 0/5 (0 votes cast)

Thank you for rating!

You have already rated this page, you can only rate it once!

Your rating has been changed, thanks for rating!

Log in or create a user account to rate this page.