Za nami kolejne szkolenia z rankingów i indeksowania

W styczniu wspólnie z pracownikami Biblioteki Głównej PW przeprowadziliśmy dwa szkolenia mające na celu podniesienie pozycji Politechniki Warszawskiej w zestawieniach cytowań. 11 stycznia byliśmy na Wydziale Geodezji i Kartografii, a 17 stycznia spotkaliśmy się na Wydziale Inżynierii Lądowej.

Szkolenie składało się z dwóch głównych części: pierwsza z nich (przygotowana przez nasze Biuro) dotyczyła rankingów, w których klasyfikowana jest Politechnika Warszawska oraz znaczenia kryteriów dotyczących cytowań i publikacji, a druga (opracowana przez pracowników Biblioteki Głównej) obejmowała najważniejsze kwestie związane z pracą nad artykułem naukowym.

Dzięki szkoleniu chcemy pomóc pracownikom PW w zadbaniu o prawidłowe przygotowywanie, indeksowanie i promowanie swojego dorobku naukowego, a co za tym idzie - dorobku naukowego całej naszej Uczelni.

W najbliższym czasie planujemy szkolenia na kolejnych Wydziałach naszej Uczelni.