Zapraszamy na Drzwi Otwarte PW

Grafika informująca o Drzwiach Otwartych

rys. BPI

Przygotowujemy wydarzenie dla osób zainteresowanych studiami na Politechnice Warszawskiej. Podobnie jak w poprzednim roku będziemy prezentować naszą Uczelnię online. 

Drzwi Otwarte PW odbędą się 17 kwietnia 2021 roku w godz. 10.00-15.00. Program przygotowaliśmy z myślą o maturzystach (kandydatach na studia I stopnia), ale także o kandydatach zainteresowanych studiami II stopnia i aplikowaniem do Szkół Doktorskich. Każdy znajdzie w naszym programie coś dla siebie! 

Plan wydarzenia stworzyliśmy we współpracy z Biurem ds. Przyjęć na Studia. Konsultowaliśmy się z prof. Robertem Zalewskim - Prorektorem ds. Studenckich, Wydziałami i Samorządem Studentów PW. Do udziału w Drzwiach Otwartych zaprosiliśmy naszych naukowców, studentów i absolwentów. Opowiedzą oni o Politechnice Warszawskiej, studiach, ciekawych inicjatywach, prowadzonych badaniach i projektach, zdobytych na PW doświadczeniach, a także - oczywiście - o samym procesie rekrutacji. 

Opracowanie programu było początkiem naszej pracy. Obecnie nasze wysiłki koncentrują się na sprawach organizacyjnych, realizacyjnych i promocyjnych. Przez cały czas jesteśmy w kontakcie z Biurem ds. Przyjęć na Studia, Wydziałami i Samorządem Studentów PW. 

Więcej informacji na temat Drzwi Otwartych na stronie PW