Zapraszamy na wielki finał Quizu o PW

Grafika informująca o quizie

Już w czwartek 17 grudnia poznamy zwycięzcę pierwszej edycji wyjątkowego konkursu, w którym sprawdzamy, jak dobrze społeczność PW zna swoją uczelnię. Zapraszamy do oglądania finału. Transmisję będziemy prowadzić na profilach PW na Facebooku i YouTubie.

Pięcioro uczestników, którzy najlepiej poradzili sobie w I i II etapie zabawy, zmierzy się z ostatnią partią zagadnień dotyczących m.in. politechnicznej historii, architektury i ciekawostek z uczelnianego życia.

W finale wystąpią:

• Michał Kołodziej - student 7. semestru mechatroniki, który działa również w Studenckiej Telewizji Internetowej TVPW.
  • Michał Kucki - student, pracownik Działu ds. Studiów, a także wieloletni działacza SSPW.
  • Joanna Rak - absolwentka Wydziału Administracji i Nauk Społecznych, pracownik Działu Wsparcia Edukacji CZIiTT PW, gdzie jest zaangażowana w realizację projektów edukacyjnych dofinansowanych z funduszy unijnych.
  • Karol Śpila - dyplomant na Wydziale Geodezji i Kartografii, pasjonat geografii i historii.
  • Damian Zasina, który na Wydziale Instalacji Budowlanych, Hydrotechniki i Inżynierii Środowiska zajmuje się zagadnieniami statystyki przestrzennej związanymi z zanieczyszczeniami powietrza oraz badaniami zdalnymi środowiska.

Zawodnicy zmierzą się w sumie ze 100 pytaniami. Nagrodzone zostaną trzy osoby, które zgromadzą najwięcej punktów, pozostali uczestnicy otrzymają upominki.

Finał poprowadzą prof. Janusz Walo, Dziekan Wydziału Geodezji i Kartografii, oraz Paulina Chrobocińska, Główny Specjalista w Biurze Dziekana Wydziału Mechanicznego Energetyki i Lotnictwa.

Oglądaj finał na Facebooku

Oglądaj finał na YouTubie

Quiz o PW organizujemy we współpracy z Zespołem ds. Społecznej Odpowiedzialności Politechniki Warszawskiej.

Zajęliśmy się przygotowaniem i selekcją pytań, opracowaniem scenariusza, wszystkimi kwestiami formalnymi związanymi z przygotowaniem wydarzenia, kontaktem z uczestnikami, organizacją i promocją finału.

Więcej o I etapie

Więcej o II etapie