Znamy nazwiska laureatów Stypendium pod choinkę

Zdjęcie laureatów Stypendium pod choinkę 2021

Oto laureaci Stypendium pod choinkę 2021

Dziewięcioro wyjątkowych studentów i doktorantów PW otrzymało wyróżnienia za ponadprzeciętną aktywność, promowanie Politechniki i popularyzowanie nauki. Tegorocznych stypendystów poznaliśmy podczas pierwszego dnia Kiermaszu Świątecznego PW. Nagrody laureatom wręczyli prof. Krzysztof Zaremba, Rektor PW oraz prof. Robert Zalewski, Prorektor ds. Studenckich.

Stypendia pod choinkę zostały pomyślane jako sposób na uhonorowanie studentów i doktorantów, którzy poza codziennymi obowiązkami angażują się w działalność kół naukowych, biorą udział w konkursach i zawodach, popularyzują naukę wśród dzieci i dorosłych, a nawet angażują się w akcje społeczne i charytatywne. To dzięki nim PW jest marką znaną i cenioną w Polsce i na świecie.

Nagrody, które otrzymują laureaci, mają specjalne źródło. Są nim datki za unikatowe inżynierskie suweniry przygotowywane od kilku lat z okazji organizowanego przez nas Kiermaszu Świątecznego PW.

Uczestniczyliśmy w ocenie zgłoszeń, ale także odpowiadaliśmy za wszystkie kwestie organizacyjne, promocyjne i informacyjne, od opracowania regulaminu, przez rozpowszechnienie informacji o Stypendium, kontakt z osobami, które się zgłosiły, po organizację uroczystego ogłoszenia laureatów.

Lista stypendystów jest dostępna na stronie PW

Znamy nazwiska laureatów Stypendium pod choinkę
  • Currently 0 out of 5 Stars.
Rating: 0/5 (0 votes cast)

Thank you for rating!

You have already rated this page, you can only rate it once!

Your rating has been changed, thanks for rating!

Log in or create a user account to rate this page.