Tę Noc Muzeów na PW zapamiętamy na długo

Zdjęcie ze zwiedzania świetlika

Naszych gości wyjątkowo zachwyciły spacery pod świetlikiem

Spacery, pokazy, prezentacje, wykłady, wystawy, warsztaty... 14 maja Politechnikę odwiedziły prawdziwe tłumy gości. Dziękujemy wszystkim, którzy skorzystali z naszych atrakcji.

Absolutnym hitem okazały się spacery z prof. Mirosławem Karpierzem, Prorektorem ds. Ogólnych oraz spacery pod świetlikiem. Wejściówki na to zwiedzanie rozeszły się w kilkanaście minut. 

Prof. Karpierz oprowadzał po miejscach, w których pracuje Rektor, odbywają się spotkania z gośćmi i posiedzenia Senatu. Opowiadał o Politechnice, dzielił się ciekawostkami, odpowiadał na pytania.

Naszych gości zachwyciły spacery pod świetlikiem, czyli witrażem wieńczącym nasz Gmach Główny. To miejsce, do którego na co dzień dostęp ma zaledwie kilka osób z Politechniki. Teraz można je było zwiedzić i zobaczyć Warszawę z zupełnie nowej perspektywy.

Wiele atrakcji przygotowali nasi pracownicy i studenci. Dzielili się wiedzą podczas wykładów, prowadzili warsztaty i prezentacje, oprowadzali po Wydziałach i laboratoriach, pokazywali inne, często mniej znane oblicze inżynierii.

Dziękujemy wszystkim Wydziałom i jednostkom za współpracę przy organizacji tegorocznej Nocy Muzeów na PW!

Tę Noc Muzeów na PW zapamiętamy na długo
  • Currently 0 out of 5 Stars.
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Rating: 0/5 (0 votes cast)

Thank you for rating!

You have already rated this page, you can only rate it once!

Your rating has been changed, thanks for rating!

Log in or create a user account to rate this page.