Za nami Warszawski Salon Maturzystów

Zdjęcie studentów stojących przy stoisku PW na targach

Dziękujemy za pomoc w zorganizowaniu udziału PW w targach!

8 i 9 września 2022 roku promowaliśmy naszą Uczelnię podczas targów, które odbywały się w Szkole Głównej Handlowej. Zajęliśmy się organizacją i promocją udziału PW w tym wydarzeniu. Wsparciem byli dla nas studenci i pracownicy innych jednostek.

Zaczęło się od logistyki. Kwestie związane z naszym udziałem ustalaliśmy z organizującą wydarzenie Fundacją Perspektywy. Potem przygotowywaliśmy niezbędną dokumentację, planowaliśmy wygląd stoiska i materiałów oraz szukaliśmy osób do obsługi. W znalezieniu chętnych do pomocy wsparły nas Rada Kół Naukowych i Wydziały. W Salon Maturzystów zaangażowaliśmy także Centrum Współpracy Międzynarodowej - zależało nam bowiem na osobach, które będą świetnie znały zasady rekrutacji dla obcokrajowców, szczególnie z Ukrainy.

Specjalnie na targi przygotowaliśmy nową ściankę promocyjną i nowe materiały informacyjne. Zadbaliśmy także o promocję - oprawę graficzną wydarzenia, informacje na stronie www i w mediach społecznościowych PW, reklamę w targowym informatorze.

Tuż przed Salonem przyszedł czas na przygotowanie stoiska.

A co robiliśmy podczas targów? Przede wszystkim rozmawialiśmy z kandydatami i poprowadziliśmy dwie prezentacje o Politechnice. A oprócz tego zwiedzaliśmy, podpatrywaliśmy innych, wsłuchiwaliśmy się w pytania i podpowiedzi naszego zespołu obsługującego stoisko... Wszystko po to, by na następnym Salonie Maturzystów jeszcze skuteczniej i ciekawiej prezentować naszą Uczelnię.  

Dziękujemy wszystkim za pomoc w organizacji naszego udziału w targach i oczywiście za odwiedzenie stoiska i udział w prezentacji!

Za nami Warszawski Salon Maturzystów
  • Currently 0 out of 5 Stars.
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Rating: 0/5 (0 votes cast)

Thank you for rating!

You have already rated this page, you can only rate it once!

Your rating has been changed, thanks for rating!

Log in or create a user account to rate this page.