Zapraszamy na Salon Edukacyjny Perspektyw

Grafika przedstawiająca oko

Targi odbędą się 22 i 23 kwietnia

Po długiej przerwie znowu mamy okazję zobaczyć się z kandydatami na żywo. Organizujemy udział naszej Uczelni w targach, które odbędą się w najbliższy piątek i sobotę (22-23 kwietnia) w centrum wystawienniczym EXPO XXI przy ul. Prądzyńskiego 12/14 w Warszawie.

To będzie dla nas wyjątkowy Salon Edukacyjny. Nie dość, że wracamy do stacjonarnej formuły po ponad 2 latach, to jeszcze po raz pierwszy pokażemy nowe stoisko PW, zaprojektowane przez naszych grafików.

Zadbaliśmy - jak zawsze - o materiały promocyjno-informacyjne i odpowiednią obsługę stanowiska. Na naszym stoisku czekać będą studenci, którzy Politechnikę znają jak własną kieszeń. Opowiedzą o rekrutacji, studiach i studenckim życiu.

Będziemy obecni nie tylko w hali targowej. Przeprowadzimy bowiem także prezentację o naborze na studia i wyjaśnimy, jakie możliwości czekają na tych, którzy dołączą do grona studentów PW.

Więcej informacji o udziale Politechniki w wydarzeniu znajduje się na stronie PW

Zapraszamy na Salon Edukacyjny Perspektyw
  • Currently 0 out of 5 Stars.
Rating: 0/5 (0 votes cast)

Thank you for rating!

You have already rated this page, you can only rate it once!

Your rating has been changed, thanks for rating!

Log in or create a user account to rate this page.