Zapraszamy na spacer po PW z okazji Dnia Uczelni

Zdjęcie Gmachu Głównego PW

Spacer to idealna okazja, żeby się więcej dowiedzieć o PW

Wszystkim, którzy chcą poznać poznać Politechnikę Warszawską, zachęcamy do udziału w organizowanym przez nas spacerze po PW. Widzimy się 15 listopada 2022 roku (w Dzień naszej Uczelni), o godz. 16.15 przed Gmachem Głównym.

Podczas zwiedzania nie zabraknie ciekawostek o Placu Politechniki, Gmachu Głównym i innych budynkach Kampusu Centralnego. Poznamy wojenne (w tym powstańcze) losy naszej Uczelni i opowieści o znanych ludziach związanych z PW.

Po Politechnice oprowadzać będzie Piotr Wierzbicki – znany przewodnik warszawski (prowadzący projekt Warszawa na Wyrywki), od lat zaprzyjaźniony z Politechniką.

Spacer potrwa ok. 1,5 godziny. Wstęp wolny (do wyczerpania limitu miejsc). Specjalnie z okazji Dnia PW i spaceru nasze politechniczne Muzeum znajdujące się w krużgankach Gmachu Głównego będzie otwarte dłużej - do godz. 18.00.

Po więcej informacji zapraszamy na stronę www.pw.edu.pl/spacer2022 i na Facebooka.

Zapraszamy na spacer po PW z okazji Dnia Uczelni
  • Currently 0 out of 5 Stars.
Rating: 0/5 (0 votes cast)

Thank you for rating!

You have already rated this page, you can only rate it once!

Your rating has been changed, thanks for rating!

Log in or create a user account to rate this page.