Aktualności

Strona internetowa Systemu Identyfikacji Wizualnej PW

Zachęcamy do korzystania ze strony poświęconej Systemowi Identyfikacji Wizualnej PW (SIW PW), którą przygotowało nasze biuro. Strona powstała, aby zaprezentować założenia i kluczowe cechy nowego SIW PW.

Generator plików związanych z SIW PW

Zachęcamy do korzystania z Generatora plików, który przygotowało nasze biuro. Generator powstał, aby wszystkie materiały dla Wydziałów związane z marką PW były dostępne dla wszystkich pracowników i znajdowały się w jednym miejscu.

Mobile Trends Awards 2017 za Portal Kandydata

Portal Kandydata został nagrodzony przez ekspertów z branży IT i mobile. Mobile Trends Awards 2017 to nagrody przyznawane co roku firmom, które z sukcesem posługują się technologiami mobilnymi w swoich projektach. Portal Kandydata wygrał w kategorii Strona mobilna/RWD.

Znak Politechniki Warszawskiej w międzynarodowym konkursie

Natasha Jen (z nowojorskiego studia projektowego Pentagram) wskazała 10 najlepszych znaków i 10 najlepszych identyfikacji do 9. edycji konkursu HOW Logo Design Awards. Wśród nich znalazł się znak Politechniki Warszawskiej!

Prezentacja o PW w Galerii Wzornictwa Polskiego

Muzeum Narodowe w Warszawie otworzyło nową wystawę stałą – Galerię Wzornictwa Polskiego. System Identyfikacji Wizualnej PW został wyróżniony przez kuratorów wystawy i jest pokazany w galerii w formie prezentacji.

Nagroda Dobry Wzór 2017 dla Politechniki Warszawskiej

Politechnika Warszawska z prestiżową nagrodą Instytutu Wzornictwa Przemysłowego. System Identyfikacji Wizualnej Politechniki Warszawskiej otrzymał nagrodę Dobry Wzór 2017 w kategorii Grafika użytkowa i opakowania.

Identyfikacja wizualna PW ponownie doceniona

Miło nam poinformować, że identyfikacja wizualna i znak Politechniki Warszawskiej zostały wyróżnione przez ekspertów Instytutu Wzornictwa Przemysłowego. Tym samym Politechnika otrzymała zaproszenie do udziału w konkursie Dobry Wzór 2017.

Materiały informacyjne i gadżety zgodne z nową identyfikacją

Studenci prezentują materiały informacyjne PW

Wprowadzenie kompletnego systemu identyfikacji wizualnej w naszej Uczelni pociąga za sobą zmiany na wielu polach. Także materiały promocyjne i gadżety będą przygotowywane zgodnie z wprowadzoną identyfikacją wizualną. Prezentujemy pierwsze z nich.

Finał konkursu na Polski Rebranding Roku 2016

Mamy przyjemność poinformować, że System Identyfikacji Wizualnej Politechniki Warszawskiej znalazł się w finale konkursu na Polski Rebranding Roku 2016. Liczymy na Wasze głosy, które możecie oddawać na stronie konkursu.

Politechnika Warszawska zmienia swoje oblicze

System Identyfikacji Wizualnej PW

Nowe znaki, specjalna paleta barw, oryginalne czcionki – wdrażamy system identyfikacji wizualnej. Chcemy wyznaczać trendy nie tylko w nauce, ale też w myśleniu o współczesnej i prężnie działającej instytucji. Między innymi dlatego postanowiliśmy stworzyć System Identyfikacji Wizualnej PW, który od teraz jest podstawowym narzędziem kreowania Marki Politechniki Warszawskiej.

Konkurs na opracowanie systemu identyfikacji wizualnej PW - rozstrzygnięty

18 grudnia 2015 r. ogłoszono konkurs, którego celem było opracowanie systemu identyfikacji wizualnej Politechniki Warszawskiej. Konkurs skierowany był do studiów graficznych, agencji reklamowych, niezależnych twórców grafiki użytkowej. Rozstrzygnięcie konkursu miało miejsce w styczniu 2016 r.