26. Piknik Naukowy przeszedł do historii

Zdjęcie namiotu Politechniki Warszawskiej na 26. Pikniku Naukowym oraz stojących w nim i przy nim ludzi

W tym roku Piknik Naukowy odbył się 27 maja na Stadionie Narodowym

Dziękujemy wszystkim osobom, które przyjęły nasze zaproszenie do stworzenia wspólnego politechnicznego stanowiska na 26. Pikniku Naukowym i zaangażowały się w przygotowywanie atrakcji. 

Po raz pierwszy zdecydowaliśmy się koordynować stoisko PW podczas tego wydarzenia. Do tej pory Wydziały i koła naukowe prezentowały się tam oddzielnie. Postanowiliśmy to zmienić. To było kilka miesięcy intensywnej pracy, ale warto było. 

Projekty z PW pokazaliśmy pod wspólnym hasłem #zawszeciekawi. Podzieliliśmy je na cztery tematy: kosmos, energia, motoryzacja i nowe technologie. Do współpracy zaprosiliśmy Wydziały i koła naukowe. Dzięki temu w piknikowym namiocie Politechniki Warszawskiej można było oglądać rozwiązania z wielu dziedzin inżynierii, zdobyć wiedzę i zobaczyć, jak fascynująca jest nauka. 

Do swoich naukowych światów zaprosiły Koło Naukowe Bekker Team, Koło Naukowe Energetyków, Studenckie Koło Aerodynamiki Pojazdów, Koło Naukowe Smart City, Koło Naukowe Robotyków, Koło Naukowe Inżynierii Fotonicznej, Koło Naukowe CMYK, Koło Naukowe Inżynierii Chemicznej i Procesowej Venturi, Proton Dynamic, Wydział Fizyki i Wydział Inżynierii Materiałowej. 

Pełne podsumowanie udziału naszej Uczelni w 26. Pikniku Naukowym znajduje się na stronie www PW.

26. Piknik Naukowy przeszedł do historii
  • Currently 0 out of 5 Stars.
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Rating: 0/5 (0 votes cast)

Thank you for rating!

You have already rated this page, you can only rate it once!

Your rating has been changed, thanks for rating!

Log in or create a user account to rate this page.