Ach, co to była za Noc Muzeów!

Zdjęcie ze spaceru po Gmachu Głównym PW podczas Nocy Muzeów 2023

Noc Muzeów odbyła się 13 maja

Były niesamowite atrakcje, a przede wszystkim - prawdziwe tłumy ludzi nimi zainteresowanych - tak można w skrócie opisać Noc Muzeów 2023 na Politechnice Warszawskiej. Wydarzenie koordynowało nasze Biuro, ale nie byłoby one możliwe w takiej skali bez Wydziałów i innych jednostek PW.

Nasi goście mogli wziąć udział w spacerach, koncertach i grze terenowej. W programie znalazły się też pokazy różnych naukowych zagadnień, warsztaty, wykłady oraz wycieczki po laboratoriach - miejscach na co dzień niedostępnych lub trudno dostępnych. 

Zajęliśmy się sprawami organizacyjnymi i promocyjnymi. Zadbaliśmy o program, oprawę graficzną i komunikację. Nasz szef Krzysztof Szymański wcielił się w rolę przewodnika po Gmachu Głównym, a Stefan Drewiczewski - na co dzień nasz grafik - pokazał swoje muzyczne talenty podczas występu zespołu zAfriko.

Relacja z wydarzenia jest dostępna na stronie PW.

Dziękujemy wszystkim za współpracę przy organizacji Nocy Muzeów na PW! Dziękujemy Biuru Rektora, Działowi Administracyjno-Gospodarczemu, Straży Akademickiej, Muzeum PW, Senackiej Komisja ds. Historii i Tradycji, Stowarzyszeniu Absolwentów i Przyjaciół PW, Samorządowi Studentów, Radzie Kół Naukowych i kołom naukowym, Wydziałom: Chemicznemu, Elektroniki i Technik Informacyjnych, Elektrycznemu, Fizyki, Geodezji i Kartografii, Inżynierii Chemicznej i Procesowej, Matematyki i Nauk Informacyjnych, Mechanicznemu Energetyki i Lotnictwa, Transportu, a także oczywiście wszystkim odwiedzającym.

Ach, co to była za Noc Muzeów!
  • Currently 0 out of 5 Stars.
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Rating: 0/5 (0 votes cast)

Thank you for rating!

You have already rated this page, you can only rate it once!

Your rating has been changed, thanks for rating!

Log in or create a user account to rate this page.