Czas na konferencję Perspektywy Women in Tech Summit 2023

Grafika promująca konferencję Perspektywy Women in Tech Summit

Podczas konferencji będzie poznać Politechnikę i porozmawiać z jej przedstawicielami

Politechnika Warszawska będzie jednym z wystawców na międzynarodowym wydarzeniu z obszarów STEM, Tech & IT. Podobnie jak w minionych latach odpowiadamy za organizację udziału naszej Uczelni w tym projekcie.

Przygotowania trwają od kilku miesięcy. Dotyczy to m.in. spraw finansowych, dostarczenia materiałów promocyjnych, pomysłu na aranżację stoiska czy dystrybucji wejściówek. Teraz czas na finał, czyli konferencję. 14 i 15 czerwca w warszawskiej hali EXPO XXI dostępne będzie stanowisko Politechniki Warszawskiej. Studenci, doktoranci i pracownicy opowiedzą o studiach, zasadach rekrutacji, prowadzonych badaniach, pokażą także swoje projekty. Dodatkową atrakcją będą pokazy robotów Koła Naukowego Humonoid. 

W tym roku Perspektywy Women in Tech Summit poświęcone są szczególnie sztucznej inteligencji i uczeniu maszynowemu, deep techowi, rozwiązaniom chmurowym, komputerom kwantowych i cyfrowej ekologii, a także WEB 3.0 i NFT. W programie wydarzenia znajdą się m.in. wystąpienia 150 mówców, warsztaty i targi kariery z udziałem firm technologicznych i najlepszych uczelni technicznych w Polsce oraz możliwością networkingu.

Czas na konferencję Perspektywy Women in Tech Summit 2023
  • Currently 0 out of 5 Stars.
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Rating: 0/5 (0 votes cast)

Thank you for rating!

You have already rated this page, you can only rate it once!

Your rating has been changed, thanks for rating!

Log in or create a user account to rate this page.