Drzwi Otwarte PW 2023 za nami. Dziękujemy!

Zdjęcie ludzi w Małej Auli PW słuchających prezentacji o rekrutacji

Drzwi Otwarte PW 2023 odbyły się 20 maja

Kilka miesięcy intensywnych przygotowań, żeby wszystko było dopięte na ostatni guzik. I było. Za nami kolejna impreza, którą koordynowaliśmy - Drzwi Otwarte Politechniki Warszawskiej.

Centralnym punktem wydarzeń był Gmach Główny. To tam przygotowaliśmy stanowiska Wydziałów i jednostek, a na środku - ogólny punkt informacji o rekrutacji. Zadbaliśmy o odpowiednie oznaczenie i wyposażenie stoisk, a także aranżację całej przestrzeni Dużej Auli (jak standy z programem czy ekran z wyświetlanymi informacjami). W Małej Auli można było posłuchać prezentacji o rekrutacji.

W tym roku rozbudowaliśmy strefę atrakcji przed Gmachem Głównym. Stanęły tam namioty, gdzie swoje projekty pokazywały koła naukowe. Zależało nam na tym, żeby widać tam było różnorodność - tematów i Wydziałów.

Byliśmy odpowiedzialni za organizację części centralnej Drzwi Otwartych - logistykę, finanse, oprawę graficzną, materiały informacyjne i promocyjne, komunikację. Do promocji wykorzystaliśmy reklamy (m.in. w tramwajach, pociągach, na autobusach, w radiu).

Do współpracy zaprosiliśmy Wydziały - nie tylko w sprawie wykorzystania przestrzeni w Dużej Auli, ala też promocji atrakcji przygotowanych w budynkach wydziałowych. 

Jak zawsze przy okazji organizacji imprez mogliśmy liczyć na wsparcie Działu Administracyjno-Gospodarczego i Straży Akademickiej.

Drzwi Otwarte PW 2023 za nami. Dziękujemy!
  • Currently 0 out of 5 Stars.
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Rating: 0/5 (0 votes cast)

Thank you for rating!

You have already rated this page, you can only rate it once!

Your rating has been changed, thanks for rating!

Log in or create a user account to rate this page.