Dziękujemy za udział w finale WOŚP-u na PW

Zdjęcie trzech osób siedzących przy stoliku (w recepcji) oraz dwóch osób stojących przy stoliku

Głównym punktem informacyjnym była nasza recepcja

To było święto radości, współpracy i pomagania. 29 stycznia 2023 roku zorganizowaliśmy uczelniany finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy.

Na naszych gości czekały atrakcje przygotowane przez koła naukowe i organizacje studenckie, animacje, konkursy i warsztaty artystyczne, licytacje na żywo, koncert Orkiestry Rozrywkowej The Engineers Band oraz oczywiście WOŚP-owe skarbonki.

Zajęliśmy się przygotowaniem programu wydarzenia: od zaproszenia do współpracy naszych studentów, doktorantów i pracowników, przez zebranie niespodzianek na aukcje, po ułożenie harmonogramu. Zadbaliśmy o wszystkie kwestie organizacyjne, logistyczne, graficzne i promocyjne. Do naszych zadań należały także: obsługa recepcji, poprowadzenie licytacji, bycie wolontariuszami. Przygotowanie imprezy nie byłoby możliwe bez wsparcia jednostek PW: Biura Rektora, Biura Kanclerza, Działu Administracyjno-Gospodarczego, Oficyny Wydawniczej, Rektorskiej Komisji ds. Społecznej Odpowiedzialności Politechniki Warszawskiej, The Engineers Band. W organizacje zaangażowali się studenci z Niezależnego Zrzeszenia Studentów, Rady Kół Naukowych, Samorządu Studentów, kół naukowych (WUT Racing, Art-S, CMYK, CIM, Lotników oraz Flogiston).

Dziękujemy wszystkim, którzy nam pomogli i tym, którzy spędzili z nami WOŚP-ową niedzielę.

Dziękujemy za udział w finale WOŚP-u na PW
  • Currently 0 out of 5 Stars.
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Rating: 0/5 (0 votes cast)

Thank you for rating!

You have already rated this page, you can only rate it once!

Your rating has been changed, thanks for rating!

Log in or create a user account to rate this page.