Mikołajkowy zawrót głowy

Zdjęcie ludzi zgromadzonych w Dużej Auli na imprezie mikołajkowej PW

Wszyscy czekali na niego - na św. Mikołaja

Wspólnie z Działem Socjalnym zorganizowaliśmy mikołajkowe spotkanie dla dzieci pracowników PW. 3 grudnia 2022 roku Duża Aula w Gmachu Głównym zamieniła się w świąteczną krainę. Po wspólnej zabawie i spotkaniu ze św. Mikołajem zabawa przeniosła się na Wydział Matematyki i Nauk Informacyjnych, gdzie swoją interpretację "Kopciuszka" pokazał Teatr Politechniki Warszawskiej.

Na dzieci czekał szereg atrakcji: różne animacje, gry, zabawy, warsztaty świąteczne, a także poczęstunek i upominki. Punktem kulminacyjnym było oczywiście spotkanie ze św. Mikołajem, któremu prezenty pomógł dostarczyć.. łazik marsjański skonstruowany przez Studenckie Koło Astronautyczne. Z kolei rodzice mogli wziąć udział w warsztacie wspierającym wychowanie "Pozytywna Dyscyplina", który poprowadziła Joanna Goc-Matyskiel - trener kompetencji miękkich, krytycznego myślenia oraz certyfikowany edukator pozytywnej dyscypliny wczesnego dzieciństwa.

Mikołajki zakończyły dwa seanse "Kopciuszka" w wykonaniu Teatru Politechniki Warszawskiej.

Wydarzenie przyciągnęły prawdziwe tłumy. Dawno nie widzieliśmy w Dużej Auli tylu ludzi. Mamy nadzieję, że z dzieciakami spotkamy się za kilka lub kilkanaście lat, kiedy będą już studentami Politechniki Warszawskiej.

Odpowiadaliśmy za kwestie organizacyjne, logistyczne, graficzne i promocyjne. Współpracowaliśmy tu z Działem Socjalnym PW. Mikołajki nie mogłyby się odbyć, gdyby nie współpraca także z wieloma innymi jednostkami PW, na czele z Działem Administracyjno-Gospodarczym.

Dziękujemy wszystkim za pomoc i za udział w wydarzeniu!

Mikołajkowy zawrót głowy
  • Currently 0 out of 5 Stars.
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Rating: 0/5 (0 votes cast)

Thank you for rating!

You have already rated this page, you can only rate it once!

Your rating has been changed, thanks for rating!

Log in or create a user account to rate this page.