Nasz nowy projekt dla szkół średnich

Grafika programu dla szkół #zawszeciekawi

Nasz program ma zaspokajać ciekawość i inspirować

Zaprosiliśmy do współpracy nasze Wydziały i uruchomiliśmy program dla grup szkolnych z liceów i techników. Zapraszamy uczniów na Wydziały na zwiedzanie, wykłady i zajęcia praktyczne, a przy okazji pokazujemy, co to znaczy studiować na Politechnice Warszawskiej.

Program #zawszeciekawi jest bezpłatny. Na spotkania obowiązują zapisy (przyjmujemy zgłoszenia tylko od nauczycieli - opiekunów grup szkolnych).

Czego będę się uczyć na tym kierunku? Czy żeby się na niego dostać, muszę zdawać na maturze konkretny przedmiot? Nie mam z tego rozszerzenia – czy na studiach sobie bez niego poradzę? Jak wyglądają wykłady i co się robi na laboratoriach? To pytania, które zadaje nam młodzież, kiedy się z nią spotykamy i rozmawiamy o studiach. Do wyjaśniania i opowiadania postanowiliśmy dodać jeszcze jeden element – zaproszenie na naszą Uczelnię, żeby uczniowie mogli odpowiedź nie tylko usłyszeć, ale zobaczyć ją na własne oczy i poczuć na własnej skórze. Nasz program ma zaspokajać ciekawość i inspirować. Pierwsza edycja trwa od marca do maja 2023 roku.

Szczegóły na stronie pw.edu.pl/zawszeciekawi.

Jesteśmy odpowiedzialni za pomysł, zaproszenie Wydziałów, zbieranie informacji, przyjmowanie zgłoszeń oraz promocję. Mamy nadzieję, że nasz projekt będzie nowym otwarciem we współpracy Politechniki ze szkołami.

Nasz nowy projekt dla szkół średnich
  • Currently 0 out of 5 Stars.
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Rating: 0/5 (0 votes cast)

Thank you for rating!

You have already rated this page, you can only rate it once!

Your rating has been changed, thanks for rating!

Log in or create a user account to rate this page.