Noc Muzeów na PW 2023

Grafika Nocy Muzeów na PW 2023

Noc Muzeów na PW potrwa do godz. 23.00

13 maja po raz kolejny odbywa się Noc Muzeów. I po raz kolejny Politechnika Warszawska dołącza do tego wydarzenia, a nasze Biuro koordynuje projekt. W tym roku w programie m.in. spacery, pokazy, warsztaty, wykłady, wystawy i gra terenowa.

Podczas Nocy Muzeów pokażemy miejsca na co dzień niedostępne, trudno dostępne albo po prostu nieznane, a także opowiemy o naszej Uczelni i rozmaitych naukowych zagadnieniach.

Centrum wydarzeń będzie oczywiście Gmach Główny PW. Noc Muzeów to okazja, żeby zobaczyć ten wyjątkowy budynek po zachodzie słońca, a także zwiedzić rektorski gabinet czy Salę Senatu. Dużą Aulę wypełnią nasze koła naukowe – prezentujące swoje projekty i naukowe ciekawostki. Coś dla siebie znajdą również miłośnicy historii i… melomani.  

Będziemy spacerować po Kampusie Centralnym, odkrywając jego tajemnice – te dawne i te obecne.

Swoje laboratoria i sale warsztatowe otworzą nasze Wydziały. To nie lada gratka, bo to zwykle miejsca zarezerwowane na prowadzenie badań czy zajęć ze studentami. Tym razem będzie można je zwiedzić, a nawet wziąć udział w prostych eksperymentach.

Wstęp na naszą Noc Muzeów jest wolny. Na niektóre atrakcje obowiązują bezpłatne wejściówki, które będzie można odebrać w dniu wydarzenia w recepcji.

Szczegółowe informacje na stronie pw.edu.pl/nocmuzeow.

Noc Muzeów na PW 2023
  • Currently 0 out of 5 Stars.
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Rating: 0/5 (0 votes cast)

Thank you for rating!

You have already rated this page, you can only rate it once!

Your rating has been changed, thanks for rating!

Log in or create a user account to rate this page.