Podsumowanie Kiermaszu Świątecznego PW 2022

Zdjęcie części naszego zespołu w w kiermaszowym domku PW

Część naszego zespołu w kiermaszowym domku PW

Dzięki ofiarności naszych darczyńców zebraliśmy 33 794 zł na Stypendium pod choinkę dla studentów i doktorantów PW.

W domku z politechnicznymi gadżetami (wybranymi, a następnie zaprojektowanymi i zamówionymi przez nasz biurowy zespół zajmujący się organizacją wydarzeń i grafiką) pojawiły się m.in. skarpetki PW, torby, czapki czy ozdoby świąteczne. Po raz pierwszy na naszym Kiermaszu znalazło się rękodzieło wykonane i przekazane przez studentów, doktorantów i pracowników PW. 

Wszystkie gadżety i wyroby można było otrzymać w zamian za datek - jak co roku zebrane pieniądze zasiliły fundusz Stypendium pod choinkę.

Pierwszego dnia Kiermaszu poznaliśmy laureatów tegorocznej edycji Stypendium, przekazaliśmy choinki dla Wydziałów PW (to kolejny nowy element na naszym Kiermaszu) i premierowo zaprezentowaliśmy nową świąteczną iluminację Gmachu Głównego (zaprojektowaną przez naszych grafików).

Kiermasz trwało od 1 do 3 grudnia 2022 roku, ale organizacja zajęła nam kilka miesięcy. W tym czasie wybieraliśmy, projektowaliśmy i zamawialiśmy gadżety, uzyskiwaliśmy niezbędne pozwolenia, współpracowaliśmy z jednostkami PW i zewnętrznymi partnerami, układaliśmy plany, zapraszaliśmy gości, przygotowywaliśmy oprawę graficzną i promocyjną... Pracy było co niemiara, więc tym bardziej cieszymy się z pozytywnych opinii i rekordowej kwoty, którą zebraliśmy.  

Dziękujemy wszystkim za udział w Kiermaszu!

Podsumowanie Kiermaszu Świątecznego PW 2022
  • Currently 0 out of 5 Stars.
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Rating: 0/5 (0 votes cast)

Thank you for rating!

You have already rated this page, you can only rate it once!

Your rating has been changed, thanks for rating!

Log in or create a user account to rate this page.