Wirtualny dyżur Prorektora ds. Studenckich i spotkanie z gościem specjalnym

Grafika informująca o spotkaniu

Politechniczną tradycją stały się środowe czaty z prof. Robertem Zalewskim, Prorektorem ds. Studenckich. Najbliższy dyżur będzie wyjątkowy, bo pojawi się gość – dr inż. Łukasz Boruc, który pracę na Wydziale Mechanicznym Energetyki i Lotnictwa PW łączy z pasją do… pszczelarstwa. Zapraszamy 16 grudnia od godz. 12.30 na MS Teams.

Już przyzwyczailiśmy, że odpowiadamy za organizację, promocję i moderowanie cotygodniowych dyżurów. Tak samo będzie tym razem.

Dołącz do zespołu w MS Teams

Dołącz do spotkania

Spotkanie będzie się składało z dwóch części:

• I część (12.30 – ok. 13.15) będzie – jak co środę – poświęcona na pytania do prof. Roberta Zalewskiego, Prorektora ds. Studenckich.
  • II część (ok. 13.15 – 14.00) to rozmowa z dr. inż. Łukaszem Borucem. Zapytamy o różne odmiany miodu, życie pszczół i codzienność pszczelarzy. Nie zabraknie też wątków świątecznych – będzie okazja doradzić się, jaki miód wybrać do wypieków, a jaki do zimowej herbaty.

Zapraszamy do udziału i do zadawania pytań!

Dostęp do czatu jest możliwy dla wszystkich pracowników, doktorantów i studentów po zalogowaniu do MS Teams przy pomocy maila w domenie @pw.edu.pl.