Zapraszamy na WOŚP na PW

Grafika przedstawiająca wnętrzne Gmachu Głównego oraz elementy graficzne 31. finału WOŚP-u

Zachęcamy do udziału w naszych akcjach!

Gramy z Wielką Orkiestrą Świątecznej Pomocy! 29 stycznia 2023 roku w godz. 13.00-18.00 w Gmachu Głównego PW odbędzie się organizowany przez nas uczelniany finał WOŚP-u. Będą licytacje (na żywo!) politechnicznych atrakcji, wyjątkowy koncert, zabawy z naszymi kołami naukowymi i organizacjami studenckimi oraz animacje i warsztaty. Wstęp wolny.

W Dużej Auli czekać będą atrakcje przygotowane przez nasze koła naukowe i organizacje studenckie (KN WUT Racing, KN Art-S, KN CMYK, KN Komputerowej Integracji i Automatyzacji Produkcji CIM, KN Lotników, KN Flogiston, Niezależne Zrzeszenie Studentów PW), animacje i warsztaty dla całych rodzin (taneczne zabawy oraz konkursy z udziałem animatora, wykonywanie tatuaży (pyłkowych i naklejkowych) na dłoniach, warsztaty artystyczne oraz popcorn dla wszystkich chętnych.

W Małej Auli odbędą się licytacje (na żywo!) politechnicznych atrakcji, m.in. kawy z Rektorem PW prof. Krzysztofem Zarembą, spaceru po naszym Kampusie z Kanclerz PW dr Jolantą Ewartowską, sesji zdjęciowej w Gmachu Głównym czy unikatowych gadżetów. Na finał zagra nasza Orkiestra Rozrywkowa The Engineers Band.

Podczas wydarzenia będzie można oczywiście spotkać politechnicznych wolontariuszy z WOŚP-owymi puszkami, a przez cały czas trwa zbiórka do eSkarbonki PW

Do pomocy dołączyli studenci i pracownicy, którzy prowadzą aukcje online.

O WOŚP-owych akcjach PW piszemy na www.pw.edu.WOSP i Facebooku.

Zapraszamy na WOŚP na PW
  • Currently 0 out of 5 Stars.
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Rating: 0/5 (0 votes cast)

Thank you for rating!

You have already rated this page, you can only rate it once!

Your rating has been changed, thanks for rating!

Log in or create a user account to rate this page.