Zorganizowaliśmy spotkanie z amerykańską generał

Zdjęcie dwóch osób siedzących na krzesłach: generał Jacqueline Van Ovost oraz rzecznika prasowego PW i kierownika BKP Krzysztofa Szymańskiego

Spotkanie odbyło się 14 grudnia 2022 roku w Małej Auli PW

Na Politechnice Warszawskiej gościliśmy Jacqueline Van Ovost - generał Sił Powietrznych Stanów Zjednoczonych, stojącą na czele amerykańskiego Dowództwa Transportu. Byliśmy odpowiedzialni za kwestie organizacyjne i komunikacyjne związane z tym spotkaniem.

Pani Generał spotkała się ze studentami, doktorantami i pracownikami. Opowiadała o swoich zawodowych doświadczeniach i odpowiadała na pytania słuchaczy.

Wizyta tak ważnego gościa oznacza zawsze sporo formalności. Trzeba wszystko dokładnie omówić z organizatorami, zadbać o bezpieczeństwo, sprawną logistykę i odpowiednią promocję oraz być przy tym elastycznym. Te zadania przypadły w udziale nam. Współpracowaliśmy przy tym z Biurem Rektora, Działem Administracyjno-Gospodarczym, Strażą Akademicką, Wydziałami i organizacjami studenckimi, a także z innymi uczelniami. Wisienką na torcie było poprowadzenie spotkania z generał Van Ovost, czym zajął się kierownik naszego Biura i rzecznik prasowy PW Krzysztof Szymański oraz zrelacjonowanie wydarzenia (tekstowe i fotograficzne). 

Po relację ze spotkania zapraszamy na stronę www.pw.edu.pl/GeneralnaPW.

Zorganizowaliśmy spotkanie z amerykańską generał
  • Currently 0 out of 5 Stars.
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Rating: 0/5 (0 votes cast)

Thank you for rating!

You have already rated this page, you can only rate it once!

Your rating has been changed, thanks for rating!

Log in or create a user account to rate this page.