Odkryj tajemnice Politechniki Warszawskiej

Politechnika Warszawska od roku 2015 realizuje nowy projekt zatytułowany "Odkryj tajemnice PW". Na projekt składają się wizyty dzieci i młodzieży w PW oraz wyjazdy do szkół. Projekt "Odkryj tajemnice PW" kierowany jest do różnych grup odbiorców m.in. przedszkolaków, uczniów ze szkół podstawowych oraz szkół średnich (w tym maturzystów).

Głównym założeniem projektu jest rozpowszechnianie informacji o Uczelni zróżnicowanym wiekowo grupom odbiorców, zapoznanie z jej historią, poszerzenie wiedzy oraz zainteresowanie techniką. Jednym z ważnych celów jest również przybliżenie maturzystom oferty studiów, zasad przyjęć na studia a tym samym zaciekawienie naukową i pozanaukową działalnością Uczelni. Opisywany projekt promocyjny stanowi nowatorskie podejście do przyszłych kandydatów na studia. To także przedstawienie Politechniki Warszawskiej jako prestiżowej, najlepszej polskiej uczelni technicznej i zachęcenie do studiowania w niej.

Projekt obejmuje 5 modułów przeznaczonych dla różnych grup odbiorców (grupy max do 40 osób):

Zainteresowane wycieczkami placówki/osoby proszone są o zapoznanie się z regulaminem, pobranie formularza, wypełnienie go i odesłanie (min. 1 miesiąc przed planowaną datą wycieczki) do koordynatora projektu, w celu omówienia szczegółów (kontakt: Joanna Seroka)