Dziękujemy za pierwszą edycję programu #zawszeciekawi

Zdjęcie auli na Wydziale Chemicznym wypełnionej ludźmi

Projekt trwał od marca do maja 2023 roku

Prawie 800 uczniów wzięło udział w nowym projekcie Politechniki Warszawskiej dla szkół średnich. Wymyślone i koordynowane przez nas przedsięwzięcie pozwoliło uczestnikom lepiej poznać naszą Uczelnię i spotkało się z bardzo pozytywnymi reakcjami. W planach na jesień mamy kolejną edycję. 

Pomysł ukształtował się latem 2022 roku. To wtedy rozpoczęliśmy przygotowania. Pierwotnie chcieliśmy zorganizować cztery spotkania. Skończyło się na dwunastu. Do współpracy zaprosiliśmy Wydziały PW. Bez nich taki projekt nie byłby możliwy. Dołączyły do niego Wydziały: Samochodów i Maszyn Roboczych, Inżynierii Chemicznej i Procesowej, Chemiczny, Transportu, Matematyki i Nauk Informacyjnych, Inżynierii Materiałowej, Fizyki, Geodezji i Kartografii, Mechaniczny Energetyki i Lotnictwa, Instalacji Budowlanych, Hydrotechniki i Inżynierii Środowiska, Elektryczny oraz Architektury. To tam powstawały programy spotkań, określano liczbę uczestników, planowano terminy i logistykę. Dzięki temu uczniowie mogli wziąć udział w ciekawych wykładach i warsztatach, zwiedzić laboratoria, zadać pytania, poczuć się przez chwilę jak studenci Politechniki Warszawskiej.

Dziękujemy wszystkim osobom zaangażowanym w organizację pierwszej edycji projektu #zawszeciekawi. Mamy nadzieję, że to dopiero początek!

Dziękujemy wszystkim grupom, które odwiedziły naszą Uczelnię. Liczymy, że wkrótce ponownie się spotkamy!

Po pełne podsumowanie programu zapraszamy na stronę www.pw.edu.pl.

Dziękujemy za pierwszą edycję programu #zawszeciekawi
  • Currently 0 out of 5 Stars.
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Rating: 0/5 (0 votes cast)

Thank you for rating!

You have already rated this page, you can only rate it once!

Your rating has been changed, thanks for rating!

Log in or create a user account to rate this page.