Politechnika Warszawska gra razem z WOŚP

grafika 29. finału WOŚP

fot. Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy

Nasza Uczelnia włączyła się w 29. finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. W związku z tym zorganizowaliśmy atrakcyjne licytacje, przekazaliśmy gadżety na akcję Niezależnego Zrzeszenia Studentów PW oraz zajęliśmy się promocją wszystkich politechnicznych inicjatyw dla WOŚP. 

Dzięki naszej współpracy z Wydziałami na aukcje prowadzone na Allegro trafiły: wizyta w Hali Wysokich Napięć na Wydziale Elektrycznym oraz lot na symulatorze na Wydziale Mechanicznym Energetyki i Lotnictwa. 

Dołączyliśmy także do licytacji prowadzonych przez Niezależne Zrzeszenie Studentów PW. Przekazaliśmy na ten cel gadżety ze Sklepu internetowego PW: bluzę, kubek, kalendarze z limitowanej edycji, kultowe politechniczne skarpetki. Zainicjowaliśmy również przekazanie przez prof. Krzysztofa Zarembę, Rektora PW unikatowej filiżanki z różowej porcelany As Ćmielów. 

Promujemy też inne WOŚPowe inicjatywy z PW: aukcję książki prof. Przemysława Biecka z Wydziału Matematyki i Nauk Informacyjnych, licytację Radia Aktywnego, eSkarbonki założone przez Niezależne Zrzeszenie Studentów i WRS Wydziału Fizyki.

Część działań zakończy się w dniu finału - 31 stycznia, inne trwać będą jeszcze w lutym. Na stronie i w mediach społecznościowych PW będziemy na bieżąco informować o kończących się i zakończonych inicjatywach.