Przed nami wirtualne targi dla kandydatów na studia

rys. BPI

Serdecznie zapraszamy do odwiedzenia stoiska Politechniki Warszawskiej na Międzynarodowym Salonie Edukacyjnym Perspektywy 2021. Wirtualne targi odbędą się 13 marca w godz. 10.00 – 15.00. Zajęliśmy się organizacją oraz promocją udziału naszej Uczelni w tym wydarzeniu.

Opracowaliśmy koncepcję wizualną naszego politechnicznego stoiska, przygotowaliśmy grafiki, teksty promocyjne i hasło kampanii rekrutacyjnej, a także broszury, ulotki, filmy i inne materiały, które udostępnimy uczestnikom Salonu.

Ustaliliśmy, kto z pracowników i studentów będzie odpowiadać na pytania kandydatów na czacie oraz kto weźmie udział w zaplanowanych w trakcie wydarzenia spotkaniach na żywo.

Zadbaliśmy również o promocję. Wykorzystujemy w niej stronę internetową PW, media społecznościowe, mailingi do szkół i nauczycieli. 

W realizacji przedsięwzięcia współpracujemy z Biurem ds. Przyjęć na Studia, Wydziałami i Samorządem Studentów. Wymieniamy się informacjami, konsultujemy pomysły i szukamy najlepszych rozwiązań. Jesteśmy w ciągłym kontakcie z organizatorami całego Salonu, czyli pracownikami Fundacji Edukacyjnej Perspektywy. 

Co przygotowaliśmy na tegoroczny Międzynarodowy Salon Edukacyjny? Prezentujemy to na stronie PW