Zbieramy rękodzieło na Kiermasz Świąteczny PW

Grafika reklamująca zbiórkę rękodzieła na Kiermasz Świąteczny PW

W tym roku Kiermasz odbędzie się w dniach 1-3 grudnia

Do tej pory w kiermaszowym domku PW w zamian za datek można było otrzymać różne uczelniane gadżety. W tym roku rozszerzamy tę formułę i poszukujemy różnego rodzaju rękodzieła wykonanego przez pracowników, studentów i doktorantów PW. Na rękodzieło czekamy do 30 listopada.

Czego dokładnie szukamy? To mogą być m.in. rysunki, obrazy, fotografie, rzeźby, maskotki, biżuteria, ceramika, odzież, stroiki, elementy wydrukowane w 3D… Czekamy na zgłoszenia rękodzieła nie tylko świątecznego. Może ktoś zechce ofiarować coś związanego ze swoim projektem naukowym czy pracą dyplomową?

Zależy nam na bezpłatnym przekazaniu prac wraz z informacją o autorze oraz bezpośrednim kontaktem. Dla wykonawców takie włączenie się w Kiermasz Świąteczny będzie okazją do promocji swoich wyrobów i swojej aktywności. Nasze wydarzenie co roku przyciąga setki osób z PW, a także z całej Warszawy.

Liczba przekazywanego rękodzieła nie ma znaczenia. Liczy się każda chęć pomocy!

Przypomnijmy, że środki zebrane w kiermaszowym domku PW są w całości przeznaczane na Stypendium pod choinkę – specjalne wyróżnienie przyznawane aktywnym studentom i doktorantom PW.

Więcej informacji na Facebooku

Zgłoszenia oraz wszelkie pytania dotyczące zbiórki rękodzieła prosimy przesyłać do Magdaleny Krajewskiej: magdalena.krajewska@pw.edu.pl

Zbieramy rękodzieło na Kiermasz Świąteczny PW
  • Currently 0 out of 5 Stars.
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Rating: 0/5 (0 votes cast)

Thank you for rating!

You have already rated this page, you can only rate it once!

Your rating has been changed, thanks for rating!

Log in or create a user account to rate this page.