Akcja informacyjna dotycząca szczepień przeciwko COVID-19

Grafika o szczepieniach

rys. BPI

Od początku pandemii zajmujemy się informowaniem o związanych z nią zmianach w funkcjonowaniu naszej Uczelni. Wykorzystujemy do tego strony internetowe (w tym strony covidowe), media społecznościowe, wysyłki masowe czy czaty z Prorektorem ds. Studenckich. W styczniu i lutym do naszych informacyjnych zadań dołączył nowy temat - szczepienia.

Zajmujemy się przygotowaniem, konsultowaniem i aktualizacją informacji o szczepieniach na stronach i w social mediach PW. Przygotowujemy grafiki. Śledzimy komunikaty Ministerstwa Edukacji i Nauki oraz Ministerstwa Zdrowia. Odpowiadamy na zgłaszane do nas pytania i pojawiające się wątpliwości. Wykorzystaliśmy także wysyłkę masową do pracowników.

Przez cały ten czas ściśle współpracujemy z prof. Robertem Zalewskim, Prorektorem ds. Studenckich, Przewodniczącym Zespołu ds. koordynacji działań prewencyjnych w Politechnice Warszawskiej związanych z potencjalnym ryzykiem wystąpienia koronawirusa i uczelnianym koordynatorem ds. szczepień oraz z pracownikami Centrum Informatyzacji.